امیدواریم تمام سرزمین عراق از دست تکفیری‌ها آزاد شود

0

عراقتولیت آستان قدس رضوی ابراز امیدواری کرد که عراق به زودی از وجود تروریست ها پاکسازی شود.

به گزارش صدای مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام  سید ابراهیم رئیسی در دیدار با سید نزار حبل المتین، تولیت آستان مقدس امام علی (ع) که برای شرکت در اولین اجلاسیه آستان‌های مقدس جهان اسلام به مشهد سفر کرده است، گفت: امیدواریم تمام سرزمین عراق از دست تکفیری ها و دشمنان اسلام آزاد شود.

وی افزود: خبرهای مربوط به پیروزی مردم عراق در مقابل داعش و تکفیری ها بسیار خوشحال کننده است و این را از برکات حضرت رضا(ع) می دانیم و معتقدیم که ایشان قطعا از مقاومت و مردم عراق حمایت خواهند کرد.

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: ما خادم بارگاه منور رضوی و زائران آن هستیم و خدمت اصلی به حضرت رضا(ع) از آن ملائکه الله است.

وی خطاب به تولیت آستان مقدس امام علی علیه السلام گفت: انشاالله قدوم شما باعث خیر و برکت در ارتباطات میان اعتاب مقدس شود، چرا که معتقدیم همکاری بین آستان‌های مقدس باعث امید دوستداران انقلاب اسلامی و یأس دشمنان می شود.

در این دیدار سید نزار حبل المتین تولیت آستان مقدس امام علی(ع) نیز گفت: ما با دل‌های باز آمادگی همکاری با آستان حضرت رضا(ع) را داریم و به دنبال ایجاد یکپارچگی بر علیه دشمنان اسلام هستیم.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید