افشاگری وزیر سابق اطلاعات در مشهد: تمام طلب ۲ میلیاردی ایران از آمریکا در امارات و عمان است!

0

حجت الاسلام مصلحی گفت: یکی دیگر از حربه های عوامل داخلی دشمن اقدام به وعده های دروغ است، به مردم دروغ گفتند که ما بیش از ۲ میلیارد دلار طلب خود را از آمریکا گرفته ایم، بخشی از این پولها در امارات و بخشی هم در عمان است و هنوز یک دلار آن به کشور نیامده است.

به گزارش صدای مشهد؛ حجت الاسلام حیدر مصلحی شب گذشته در یادواره شهید مدافع حرم جواد کوهساری در مشهد اظهار کرد: دشمن دست بردار نیست امروز تلاش دارد با درس از گذشته با پروژه نفوذ بتواند در مقابل انقلاب اسلامی بایستد و سرمایه گذاری سنگینی در این زمینه کرده است.

وی افزود: آنهایی که در داخل عوامل دشمن هستند می خواهند اینگونه القا کنند که در نهایت ملت ایران چاره ای جز کنار آمدن با آمریکا ندارد، پشت این تفکر یک چهره نفاق با عقبه ۴۰ ساله نهفته است و این چهره می خواهد کار را به جایی برساند که همه به این نتیجه برسند.

وزیر سابق اطلاعات گفت: نکته دوم اینکه می خواهند شرایط را طوری فراهم کنند که برای مردم نخبگان و مسئولان اشتباه محاسباتی پیش بیاید همانطور که در انتخابات مردم را دو قطبی کردند و گفتند اگر این یکی بیاید جنگ و آن یکی بیاید صلح است.

حجت الاسلام مصلحی افزود: تلاش برای فرسایش ظرفیت های داخلی نظام نیز از دیگر اهداف دشمن است.

وی اظهار کرد: اگر ایران در حال تحریم است این ماشین های چند میلیاردی چگونه وارد کشور می شوند؟ چگونه ۶ هزار و ۶۰۰ ماشین قاچاق در سلفچگان پارک می شود اینکه دیگر موبایل نیست که بتوان آن را داخل جیب پنهان کرد، چرا این هزینه ها برای کارخانه های در حال ورشکستگی اختصاص نمی یابد؟

وزیر سابق اطلاعات بیان کرد: دشمن در صدد است مشکلات اقتصادی داخلی را به سیاست های خارجی پیوند دهد و ما می بینیم که در شبکه های اجتماعی گروهی مشکلات اقتصادی را به مسایل نهضتی نظام در دیگر کشورها مرتبط می کنند.

وی گفت: دشمن تلاش دارد به مردم القا کند که برای تغییر سرنوشت باید سیاست خارجی را تغییر دهند و در برجام گفتند با امضای آن ۲۰ درصد مشکلات مردم حل می شود و اکنون در مورد اف.ای.تی.اف هم همین را می گویند.

وی افزود: دشمن سعی دارد با نفوذ جریانی و موردی خود در پوشش نیروهای داخلی به اهدافش برسد و تا کنون از این زمینه ضربه های فراوانی خورده ایم.

حجت الاسلام مصلحی یادآور شد: یکی دیگر از حربه های عوامل داخلی دشمن اقدام به وعده های دروغ است، به مردم دروغ گفتند که ما بیش از ۲ میلیارد دلار طلب خود را از آمریکا گرفته ایم، بخشی از این پولها در امارات و بخشی هم در عمان است و هنوز یک دلار آن به کشور نیامده است.
انتهای پیام/

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید