افتتاح نخستین مرکز اورژانس در شهر رضویه همراه با گلایه های فروان!

0

اورژانس رضویه به عنوان نخستین اورژانس در شهرهای کوچک خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش صدای مشهد، ایجاد اورژانس در شهر رضویه یکی از نیازهای ضروری این بخش بود که از اردیبهشت سال ۹۷ در دستور کار شورای شهرستان مشهد قرار گرفت. با توجه به قرارگیری این شهر در یکی مسیرهای مواصلاتی اصلی که تردد زیادی را به خصوص در ایام تعطیلات و آخر هفته ها برای سفر به سرخس و همچنین مراکز تاریخی و مذهبی مانندمیامی به دنبال دارد، با پیگیری ها و جلسات مشترک دانشگاه علوم پزشکی و شورای شهرستان و شهرداری رضویه ، تاسیس پایگاه اورژانس رضویه در این شهر مورد موافقت قرار گرفته و روز گذشته با حضور جمعی از مسئولین استانی افتتاح گردید.

امیر شهلا، رئیس شورای شهرستان مشهد در مراسم افتتاحیه این مرکز توسعه و کمک به شهرها و روستاهای محروم شهرستان مشهد را از جمله اهداف و برنامه های اصلی شورای شهرستان اعلام کرد.

عبدالله دهقان، نایب رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد نیز با بیان اینکه شورای شهرستان مشهد نگاه ویژه ای به بخش رضویه دارد، افزود: امیدواریم به زودی درمانگاه شبانه روزی رضویه نیز آغاز به کار کند.
احسان قاضی زاده نماینده مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این مراسم ضمن تشکر از شورای شهرستان مشهد و دانشگاه علوم پزشکی مشهد و شهرداری رضویه بیان کرد: همه ما باید در خدمت مردم باشیم و من هم بعنوان نماینده مردم در خدمت مردم شریف بخش رضویه هستم.

بیک زاده، ریاست شورای اسلامی شهر رضویه ضمن تقدیر از زحمات اعضای شورای اسلامی شهرستان مشهد جهت پیگیری اورژانس رضویه و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از روند خدمت رسانی  به این شهر گلایه کرد و گفت: در شان شهری با جمعیت ۱۲ هزار نفر نیست که از خدمات ابتدایی شهری به دور باشد.

ریاست شورای شهر رضویه نیز خواستار نگاه بیشتر مسئولین به شهر رضویه شد و بیان کرد: امیدواریم به بهانه افتتاحیه ها، مدیران استان و شهرستان را بیشتر در شهرمان ببینم.

در این مراسم علاوه بر امیر شهلا ریاست شورای شهرستان مشهد و دکتر احسان قاضی زاده، نماینده مجلس؛ دکتر وفایی نژاد ریاست اورژانس ۱۱۵ استان خراسان رضوی و جمعی از مدیران این شهر نیز حضور داشتند.

گفتنی است این مرکز که در مجاورت ایستگاه آتش نشانی این شهر راه اندازی شده است تا شعاع ۳۰ کیلومتری شهر رضویه را خدمات رسانی می کند.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید