ابلاغ بانک مرکزی برای مجوز خط ۲ قطار شهری مشهد

0

بانک مرکزیمعاون اقتصادی شهرداری مشهد در نشست پایان سال  با کارکنان این معاونت ؛ گفت: با همت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد طی ۲ روز موافقت و ابلاغ  بانک مرکزی در خصوص صدور ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق  برای خط ۲ قطار شهری را دریافت کردیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد، محمد رضا مزجی در نشست پایان سال  با کارکنان  ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع آنها  اظهار کرد:  امیدواریم زمینه ای فراهم شود در سال جدید  هر دو ماه یک بار جلسات گفتگو با کارکنان را برگزار کنیم.
وی با بیان تبریک سال نو به کارکنان ؛ ادامه داد: ما با عبرت ازگردش  طبیعت که با نظمی بی نظیر کار خود را درست انجام می دهند می توانیم به پیشرفت های زیادی برسیم.
وی از وجود مضجع شریف امام رضا (ع)را به عنوان خورشید خراسان یاد کرد و افزود: وجود امام هشتم در این شهر افتخار برای مردانی است که روز مرگی های دنیا هیچ گاه آن ها را ازیاد خدا غافل نمی کند.
معاون اقتصادی شهرداری مشهد با بیان اینکه  اگر کارکنان این معاونت اراده کنند حتما می توانند کارهای موثری انجام دهند و پروژه های بیشتری را به ثمر برسانند؛ تصریح کرد: در اوراق مشارکت با همت این معاونت طی  ۲ روز موافقت و ابلاغ  بانک مرکزی در خصوص صدور ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق  برای خط ۲ قطار شهری را گرفتیم.
وی با اشاره به مصوبه ۸۵ درصد بودجه  در سال ۹۴ ؛ اظهار کرد: با تلاش شما بودجه مصوب را به ۶ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان که البته در اصلاح بودجه به ۴۰۰۰ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد؛ برسانیم که رشد بسیار چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته است.
مزجی در پایان از مسئولیت پذیری آقای جباری که با پذیرفتن مسئولیت سنگین در زمینه اوراق مشارکت و ریسک کردن در این زمینه تشکر و قدر دانی نمود و گفت: با تلاش و اراده سخت ترین کارها هم انجام می شود.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی  معاونت اقتصادی شهرداری مشهد

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید