۱۹۸ شبکه فارسی زبان ماهواره‌ای علیه ایران فعالیت می کنند

0

 مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن با راه‌اندازی ۱۹۸ شبکه فارسی زبان ماهواره‌ای، ۸۰ شبکه رادیویی و میلیون‌ها سایت و وبلاگ تلاش دارد تا ملت ایران را از واقعیت‌ها دور نگاه دارند.

به گزارش پایگاه خبری صدای مشهد، دوره آموزشی خبرنگاران بسیج در سه حوزه مقدماتی، حضوری و غیرحضوری به دو شکل عکس و خبر به همت خبرگزاری بسیج در زاهدان برگزار شد.

‌‌اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی ‌با اشاره به برگزاری همایش خبرنگاران افتخاری بسیج در استان بیان کرد: با توجه به اینکه دشمنان با تهدیدات، توطئه‌های خود و مطالبی که در سایت‌ها و رسانه‌ها منتشر می‌کنند به دنبال جوسازی و جریان‌سازی‌هایی علیه نظام هستند این باشگاه به همت خبرگزاری بسیج از یک ماه قبل افتتاح شد که طی سه ماه گذشته نیز آغاز به ثبت نام از ۷ هزار نفر بسیجی و علاقه‌مند به حرفه خبرنگاری در سطح کشور از طریق سامانه خبرگزاری کرده است.

وی اظهار کرد: در کارگاه ۲۵۰ نفری خبرنگاران افتخاری بسیج سیستان و بلوچستان بیش از ۴۰ درصد شرکت‌کنندگان را برادران اهل سنت تشکیل داده‌اند.

این مسئول تصریح کرد: تقویت کادر رسانه‌ای از رسالت‌های مهم رسانه‌ها در جامعه امروزی محسوب می‌شود چرا که در دوران دفاع مقدس نیز رسالت ما آموزش سلاح به بسیجیان بود.

احمدی با توجه به اینکه در شرایط جنگ سخت در مقابل دشمنان ما پیروز میدان جنگ شدیم، عنوان کرد: امروز هم که در جنگ نرم دشمن قرار داریم لذا با راه‌اندازی این باشگاه در استان‌های مختلف با قومیت‌ها و مذاهب گوناگون در پی ارائه دروه‌های آموزشی به بسیجیان هستیم تا بتوانیم در جنگ نرم دشمن نیز پیروز میدان باشیم.

وی تصریح کرد: دشمن با راه‌اندازی ۱۹۸ شبکه فارسی زبان ماهواره‌ای، ۸۰ شبکه رادیویی و میلیون‌ها سایت و وبلاگ تلاش دارد تا ملت ایران را از واقعیت‌ها دور نگاه دارند.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین ‌در پایان تاکیدکرد: این باشگاه با این شعار راه اندازی شد که “یک بسیجی یک خبرنگار باشد” از این رو به امید روزی هستیم که هر جوان ایرانی یک خبرنگار شود و الگوی نمونه در سطح جامعه به شمار آید.

 

منبع: فارس

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید